Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000373-a
Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту
Строк поставки товарів: до 31.12.2026 року; Умови оплати: Покупець здійснює розрахунок за отриманий Товар протягом семи банківських днів після надання Постачальником рахунку на оплату та накладної на Товар. Проект договору (додається) порядок змін його умов – шляхом внесення змін до запиту цінових пропозицій. Спосіб поставки товару: в упаковці виробника. Поставка за рахунок постачальника за адресами відповідно до проекту договору. Постачальник здійснює поставку Товару відповідно до замовлення не пізніше ніж протягом трьох робочих днів, що йдуть за днем отримання замовлення Товару. Поставка Товару у п’ятницю не дозволяється.
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
Аукціон
Кваліфікація
Пропозиції розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 09:00)
Плата за участь становить 2% від ціни пропозиції постачальника, але не більше ніж 2 прожиткових мінімуми для однієї працездатної особи, станом на 1 січня року, в якому було подано пропозицію постачальника. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь становить 7987,20 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.6 Постанови 822)
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Класифікатор ДК 021:2015:03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:Товари
goods
Очікувана вартість:1 501 750.00 UAH без ПДВ
1501750
UAH
0
Період прийому пропозицій:06.09.2026 16:46 - 09.09.2026 09:00
2026-09-06T16:46:34+03:00
2026-09-09T09:00:00+03:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Подія
поставка товару
Опис
Умови оплати: Покупець здійснює розрахунок за отриманий Товар протягом семи банківських днів після надання Постачальником рахунку на оплату та накладної на Товар.
Розмір
100%
Тип
Пiсляоплата
Період у днях
7 банківські дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
Подія
дата подання заявки
Опис
Постачальник здійснює поставку Товару відповідно до замовлення не пізніше ніж протягом трьох робочих днів, що йдуть за днем отримання замовлення Товару. Поставка Товару у п’ятницю не дозволяється.