-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- світильник, НК 024:2023 – 12282;Відсмоктувач медичний “7E-Н1” , код НК 024:2023: 47366)
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000281-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
269 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
11
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e786d430bd6a471ba794cd02d381fb00
Внутрішній номер закупівлі:
30303965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000281-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЕНИГОРОДСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ЗВЕНИГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005384
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н місто Звенигородка, вул.Героїв Небесної Сотні будинок 79-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Тесля +380671993517 zven_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
269 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 15:08 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 15:08 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 15:08 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴269 000.00 ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків( Стельовий двокупольний LED- світильник, НК 024:2023 – 12282 ;Відсмоктувач медичний “7E-Н1” , код НК 024:2023: 47366)