• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Здоров'я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Тороп К.С., Василенко Б. В., Штагер В.О.), у кількості 18 обліково-видавничих аркушів.

Активна

4 788.60 UAH без ПДВ
Номер: ac977dd597e748adb4edc3f0a002b27b
Внутрішній номер закупівлі: 30303876
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000190-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 4 788.60 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Здоров'я, безпека та добробут» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Тороп К.С., Василенко Б. В., Штагер В.О.), у кількості 18 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Єфімцева Ганна Геннадіївна
Ціна пропозиції 4 788.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 12:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8327d5c009c740bcb2f0a2bd11f7f96e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000190-a-a1
Постачальник: Єфімцева Ганна Геннадіївна
Номер договору: 1866-26д-26
Сума договору: 4 788.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1866-26д-26.pdf