• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щіточне обладнання до тракторів, за кодом ДК 021:2015 - 34390000-7 «Приладдя до тракторів»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)

1 550 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
10
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9f1e7db8caea43099db5c097c0d8a090
Внутрішній номер закупівлі: 30303874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000189-a   
Замовник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Контактна особа: Катерина Топчий +380507759284 kkaidash@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.09.2026 12:53 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2026 12:53 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження: 06.09.2026 12:53 - 19.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 550 000.00 Щіточне обладнання до тракторів, за кодом ДК 021:2015 - 34390000-7 «Приладдя до тракторів»