-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Самоскид вантажний PA-TIPPER 10 на шасі FAW або еквівалент за кодом ДК 021:2015 — 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000186-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
11 112 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
51
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7ee77df726e542fd98fb4bee1df171c5
Внутрішній номер закупівлі:
30303872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000186-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 112 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 12:52 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 12:52 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 12:52 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 112 500.00 Самоскид вантажний PA-TIPPER 10 на шасі FAW або еквівалент за кодом ДК 021:2015 — 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби