• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Атлас. Історія України. 8 клас» (Редактор Чумак В.Б.) в обсязі 3.8 обліково-видавничих аркушів.

Активна

1 347.87 UAH без ПДВ
Номер: 41cca7fb00a24ff2a003aa484b054388
Внутрішній номер закупівлі: 30303850
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000166-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 347.87 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Атлас. Історія України. 8 клас» (Редактор Чумак В.Б.) в обсязі 3.8 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ніконова Ірина Вячеславівна
Ціна пропозиції 1 347.87 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 12:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 23cc2d535a104a92bbeb64936d395b21
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000166-a-a1
Постачальник: Ніконова Ірина Вячеславівна
Номер договору: 1860-86д-26
Сума договору: 1 347.87 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1860-86д-26.pdf