• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Мистецтво. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами ( Н 54) 9 клас (авт. Масол Людмила Михайлівна) у кількості 23.17 обліково-видавничих аркушів.

Активна

12 327.70 UAH без ПДВ
Номер: 18fd065631a5420a8fa0b5f44da28dc6
Внутрішній номер закупівлі: 30303842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000158-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 12 327.70 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Мистецтво. Підручник для осіб з особливими освітніми потребами ( Н 54) 9 клас (авт. Масол Людмила Михайлівна) у кількості 23.17 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Паламар Олена Михайлівна
Ціна пропозиції 12 327.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 12:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c4f3949c651a490cb8b04c040d7ce1d5
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000158-a-a1
Постачальник: Паламар Олена Михайлівна
Номер договору: 1857-103д-26
Сума договору: 12 327.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1857-103д-26.pdf