-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «НЕЙРОПРОПИСИ та цікава НЕЙРОГІМНАСТИКА» (для дітей старшого дошкільного віку, серія «Успішний старт», авт. Галина Дерипаско, Василь Федієнко) (об.-вид. арк. - 4,80)
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000093-a
Активна
1 702.57
UAH без ПДВ
Номер:
93c4972a32d74453a6d8bbcaceec6b94
Внутрішній номер закупівлі:
30303777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000093-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 702.57 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «НЕЙРОПРОПИСИ та цікава HЕЙРОГІМНАСТИКА» (для дітей старшого
дошкільного віку, серія «Успішний старт», авт. Галина Дерипаско, Василь Федієнко) (об.-вид. арк. - 4,80)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Kовшар Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2667107426
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Гетьманська, 84 кв.1
Ціна пропозиції
1 702.57 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 11:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8bb78f5cfde348f3886136061b418d5b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-06-000093-a-a1
Постачальник:
Kовшар Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2667107426
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Гетьманська, 84 кв.1
Номер договору:
1850-82д-26
Сума договору:
1 702.57 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації