• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: НЕЙРОПРОПИСИ та цікава HЕЙРОГІМНАСТИКА (для дітей середнього дошкільного віку), серія «Успішний старт», автори: Галина Дерипаско, Василь Федієнко (об.-вид. арк. - 3,60)

Активна

1 276.93 UAH без ПДВ
Номер: 82240df0e0cf495ba566671fd2a233b0
Внутрішній номер закупівлі: 30303774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000090-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 276.93 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: НЕЙРОПРОПИСИ та цікава HЕЙРОГІМНАСТИКА (для дітей середнього дошкільного віку), серія «Успішний старт», автори: Галина Дерипаско, Василь Федієнко (об.-вид. арк. - 3,60)
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Kовшар Олена Вікторівна
Ціна пропозиції 1 276.93 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 11:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3af580f1fe564b52a6bec7af58af3099
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000090-a-a1
Постачальник: Kовшар Олена Вікторівна
Номер договору: 1848-83д-26
Сума договору: 1 276.93 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1848-83д-26.pdf