-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератори
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000079-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
250 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
14
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6f9e0a4caeeb410194bffdb4419d4bf9
Внутрішній номер закупівлі:
30303766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000079-a
Замовник:
Військова частина А7033
×
-
Код ЄДРПОУ:
26622785
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петенко Володимир 380634476480 volodimirpetenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 10:49 - 19.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 10:49 - 22.09.2026 00:00
Період оскарження:
06.09.2026 10:49 - 19.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Генератор