• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Мій шлях до успіху. 7 клас. Робочий зошит» навчальний посібник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. С. Кучер, Т. Хомич, В. Паздрій) У кількості 4 обліково-видавничих аркушів.

Активна

1 418.81 UAH без ПДВ
Номер: b99138ce749b40db9b143b71c39f2032
Внутрішній номер закупівлі: 30303753
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000070-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 418.81 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Мій шлях до успіху. 7 клас. Робочий зошит» навчальний посібник для 7 класу закладів загальної середньої освіти (авт. С. Кучер, Т. Хомич, В. Паздрій) У кількості 4 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Куриш Наталія Константинівна
Ціна пропозиції 1 418.81 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 10:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 01928d9f79ab4773bcdca4825217b371
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000070-a-a1
Постачальник: Куриш Наталія Константинівна
Номер договору: 1838-116д-26
Сума договору: 1 418.81 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1838-116д-26.pdf