-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
44510000-8 Знаряддя (Набір біт (56 од.) Набір свердел (24 од.) Набір свердел з метчиком (6 од.) Набір ключів із тріскачкою (12 од.) Лопата совкова Граблі Гідравлічні пресс-клещі (для обжима клем))
Тендер Prozorro UA-2026-09-06-000056-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 11:00)
13 830.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
56
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cb4a226dd97c4ee29e5cbd088d94d2d3
Внутрішній номер закупівлі:
30303739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-06-000056-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 OMarinesko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 830.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.09.2026 10:10 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2026 10:10 - 22.09.2026 11:00
Період оскарження:
06.09.2026 10:10 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 23.09.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 830.00 44510000-8 Знаряддя (Набір біт (56 од.); Набір свердел (24 од.); Набір свердел з метчиком (6 од.); Набір ключів із тріскачкою (12 од.); Лопата совкова; Граблі; Гідравлічні пресс-клещі (для обжима клем))