• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Математика» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (Біневич І.В., Тороп К.С.), у кількості 11.44 обліково-видавничих аркушів.

Активна

6 086.70 UAH без ПДВ
Номер: 81c654f25e0c49df8bbd8e511f9f2cfc
Внутрішній номер закупівлі: 30303733
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-06-000049-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 6 086.70 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Математика» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (Біневич І.В., Тороп К.С.), у кількості 11.44 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ліхачова Олеся Владиславівна
Ціна пропозиції 6 086.70 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2026 09:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0e7ea01ee05d4a3baa973e20883399d4
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-06-000049-a-a1
Постачальник: Ліхачова Олеся Владиславівна
Номер договору: 1830-40д-26
Сума договору: 6 086.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1830-40д-26.pdf