-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000683-a
Завершена
4 152.00
UAH без ПДВ
Номер:
1e1358020bdf4b95ad169832024e04ee
Внутрішній номер закупівлі:
30303594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000683-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАЛОМИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44178434
-
Адреса:
53612, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, село Маломихайлівка, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія В'юненко +380677403762 qenya.dkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Очікувана вартість:
4 152.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісний папір
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Файли А4 30 мкм 100шт/уп
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Швидкозшивач пл.А4
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Папка картонна на зав'язках
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Степлер №10
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Скоби №10
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Штемп фарба "Economix"
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
53612, Україна, Дніпропетровська область, с. Маломихайлівка, Центральна,28
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУЛІШ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2458000571
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 148 квартира 23
Ціна пропозиції
4 152.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2026 21:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
237c1c1af1b849149ff7408c57bd4529
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-05-000683-a-a1
Постачальник:
КУЛІШ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2458000571
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ РОБОЧА будинок 148 квартира 23
Номер договору:
2
Сума договору:
4 152.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 21:16
Статус:
Підписаний