• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування ( Задубрівський ліцей, Белелуйська та Красноставська філії Задубрівського ліцею )

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)

692 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
40
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 031295024f56459dbc1f9688d3a27ae3
Внутрішній номер закупівлі: 30303581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000671-a   
Замовник: ЗАДУБРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ БОГДАНА СТУПАРИКА СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ярослав Николайчук +380964733989 nikolaychukyar@ukr.net http://zadubrivci.e-schools.info/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 692 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.09.2026 21:03 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2026 21:03 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 05.09.2026 21:03 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴692 400.00 ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування ( Задубрівський ліцей, Белелуйська та Красноставська філії Задубрівського ліцею )