-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000614-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
3 327 102.80
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
40
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6077afdaf70b433abd6d9f2d13ecdfa6
Внутрішній номер закупівлі:
30303525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000614-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26508184
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Одарка Большакова +380997074256 vishnuakovadasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 327 102.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 19:37 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 19:37 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
05.09.2026 19:37 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 327 102.80 Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)