-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальні засоби для кабінету фізики
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000589-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
211 643.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
64e912e701a3404d9627fce9be67bfa0
Внутрішній номер закупівлі:
30303500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000589-a
Замовник:
Комунальний заклад «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520842
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Володимира Мономаха, будинок 87-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Гойденко +380991279102 oberig9@ukr.net https://oberig.zp.ua/
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
211 643.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 18:46 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 18:46 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 18:46 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴211 643.33 Навчальні засоби для кабінету фізики