-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Самоскид вантажний PA-TIPPER 18 з крано-маніпуляторним обладнанням на шасі FAW або еквівалент ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000398-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
8 020 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
37
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
578b7c3132a4405d869f9ddc5c586fd7
Внутрішній номер закупівлі:
30303309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000398-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 020 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 14:05 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 14:05 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 14:05 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 020 833.33 Самоскид вантажний PA-TIPPER 18 з крано-маніпуляторним обладнанням на шасі FAW або еквівалент ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби