-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000136-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
278 070.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
29
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4f596f8a6aa54f6ab8226dcc020ad740
Внутрішній номер закупівлі:
30303053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000136-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Захарія Махна, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
278 070.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.09.2026 10:13 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2026 10:13 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
05.09.2026 10:13 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴278 070.00 Костюм рятувальника демісезонний (куртка та брюки)