• Переговорна процедура
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з встановлення мобільних туалетних кабін (біотуалетів) з їх сервісним обслуговуванням на території Луцької міської територіальної громади

Активна

416 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 110ac43530084166bcf3b43ae0e896cf
Внутрішній номер закупівлі: 30302867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014199-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Контактна особа: Козак Іван Веніамінович 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50760000-0 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбираленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Коли відмінено відкриті торги UA-2026-08-18-000236-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 416 250.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 250.00 Послуги з встановлення мобільних туалетних кабін (біотуалетів) з їх сервісним обслуговуванням на території Луцької міської територіальної громади