-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування автобуса IVECO DAILY S 2000
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014121-a
Завершена
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6c4797d3f224fd5aeaecb385e0bcd71
Внутрішній номер закупівлі:
30302790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014121-a
Замовник:
Військова частина А4667
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637383
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ліннік Микола Степанович 380673637786 a4667.mykola.linnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реставрація паливної системи
Кількість
1 послуга
Період постачання
25.08.2026 - 14.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
23 124.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 22:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd12ea3d0c35493e8b125dc2e3a00cb1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-014121-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
512
Сума договору:
23 124.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 270.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Реставрація паливної системи: 19 270.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний