-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013932-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 3 до тендерної документації. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» без ПДВ. Питома вага — 100 %. Оцінка тендерних пропозицій проводиться без урахування податку на додану вартість. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, не приймається до розгляду.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
2 367 494.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
06
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
73beadc0554c44d49355635e50851dba
Внутрішній номер закупівлі:
30302600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013932-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45017103
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Вишневецького Байди 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Микола Гайдуков +380939187480 ddtie_ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 367 494.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 21:15 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 21:15 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 21:15 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 367 494.17 Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)