-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пароконвектомат
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013855-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
412 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
10
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
56c27cdf2e364d7397d4ba139d573b08
Внутрішній номер закупівлі:
30302521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013855-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище Стрижавка, вул. Героїв України,7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віта Рябокінь +380984738980 ryabokon431@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 20:44 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 20:44 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 20:44 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴412 500.00 Пароконвектомат