• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вершкове масло 72%, 82% (пачка 180-200 г)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)

10 692.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
02
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: eb46dc67e1c94c62a9051e6bd8b47020
Внутрішній номер закупівлі: 30302408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013740-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Контактна особа: Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 692.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 20:08 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 20:08 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 20:08 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 692.00 Вершкове масло 72%, 82% (пачка 180-200 г)