• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вул. Ярослава Чалого в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 3 до тендерної документації. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна» без ПДВ. Питома вага — 100 %. Оцінка тендерних пропозицій проводиться без урахування податку на додану вартість. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, не приймається до розгляду.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

6 855 011.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
01
год
33
хв
17
сек
Гарантія - 205 650.35 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0dd1101ef306408cbfb8fa36c8c9f76f
Внутрішній номер закупівлі: 30302371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013704-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Микола Гайдуков +380939187480 ddtie_ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 855 011.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:52 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:52 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:52 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 855 011.67 Поточний ремонт вул. Ярослава Чалого в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)