-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Борошно пшеничне, крупа кус кус, крупа гречана, крупа пшенична "Артек", крупа пшоняна
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013611-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
9 550.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
03
год
05
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
27c2948023a54e0181bb30c5f4cf6c07
Внутрішній номер закупівлі:
30302279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013611-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 550.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 19:18 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 19:18 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 19:18 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 550.00 Борошно пшеничне, крупа кус кус, крупа гречана, крупа гречана, крупа пшенична "Артек", крупа пшоняна