• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технологічне обладнання та кухонний інвентар для лінії видачі їжі (елементи лінії видачі, холодильне, теплове обладнання та гастроємності)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)

328 042.78 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
05
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ebbd6d7626fc42b9800a656d6d91a22c
Внутрішній номер закупівлі: 30302275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013608-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 м.Львова
Контактна особа: Комарницький Ігор Васильович +380322634181 shola31@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 328 042.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 19:18 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 19:18 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 19:18 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴328 042.78 Технологічне обладнання та кухонний інвентар для лінії видачі їжі (елементи лінії видачі, холодильне, теплове обладнання та гастроємності)