• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератор сигналів

501 (КОР)_34990000-3

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

241 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
41
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cd590bba84174937a26b6a9041185e56
Внутрішній номер закупівлі: 30302214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013545-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 241 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 18:58 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 18:58 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 18:58 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴241 000.00 Генератор сигналів