• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Молоко 2,5%

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

2 200.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
42
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d42cfbaaac0540598b1b85ffc5c0b78a
Внутрішній номер закупівлі: 30302197
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013528-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Контактна особа: Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 18:54 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 18:54 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 18:54 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 200.00 Молоко 2,5%