• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Яйця курячі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)

21 288.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
35
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 435f98638ca04b2488aba164b8537563
Внутрішній номер закупівлі: 30302139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013473-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
Контактна особа: Фокіна Дарія Василівна 380938589507 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 288.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 18:43 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 18:43 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 18:43 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 288.00 Яйця курячі