-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013441-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
2 168 169.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
33
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
02cc7ba984b94dcf80876a1987de9220
Внутрішній номер закупівлі:
30302104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013441-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37665263
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пр.Металургів, будинок 36Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Локтіонова Олена +380684859919 irmzakupka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 168 169.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:30 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:30 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:30 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 168 169.00 Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048