-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012973-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
18 285 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
12
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
aff7527704514eb7b59d5922ed865889
Внутрішній номер закупівлі:
30301635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012973-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Станіслав Новаковський +0671040783 n.stanislav.79@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 285 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:09 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:09 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:09 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 285 250.00 Електрична енергія