• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Запчастини для службового автотранспорту

Завершена

99 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 109338e5340543cb8c4dbdc215eb4845
Внутрішній номер закупівлі: 30301606
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012944-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
Контактна особа: Дмитро КОВАЛЬ +380567565208 dimakoval29121980@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 99 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до транспортного засобу MERCEDES-BENZ VIN:WDB9066311P513661
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 4 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу SSANGYONG ACTYON VIN:KPTC0B1KSBP080797
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 8 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу SKODA Octavia
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу Roshel Senator VIN:1FDUF5HTXREC92103
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу ISUZU D-MAX III
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу Mercedes-Benz Sprinter
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу HYUNDAI H-1 VIN:KMHWH81JACU427888
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 5 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу VOLKSWAGEN CRAFTER VIN:WV1ZZZSYZM9034078
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 6 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу NISSAN TERRA VIN:MNTJCND23Z0007582
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу FORD Transit Connect VIN:WF0UXXTTPUBY58180
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 5 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу Hyundai H1
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу TOYOTA LAND CRUISER PRADO VIN:JTEBR9FJ00L336976
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу Skoda Karoq VIN:TMBJC7NU6SB200050
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті
Запасні частини до транспортного засобу Renault Master VIN:VF1MCFXVY73073949
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 5 одиниця
Період постачання до 15.09.2026
Місце постачання 49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОШИНИ-ПРОЗОРО"
Ціна пропозиції 99 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 17:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c280a6d292854a9e8462aadac8b6db4f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-012944-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОШИНИ-ПРОЗОРО"
Номер договору: 3108
Сума договору: 99 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:29
Статус:
Підписаний
pdf
Договір від 31.08.2026 № 3108 (1).pdf