-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Первинне (мобільне) укриття (серія «БАСТІОН»)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012928-a
Завершена
4 150 167.00
UAH з ПДВ
Номер:
308ba7ed135345cd8ba149568b4d2e7a
Внутрішній номер закупівлі:
30301589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012928-a
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 150 167.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений Товар здійснюється на підставі оформленої належним чином видаткової накладної, підписаної Сторонами протягом 20 календарних днів з моменту отримання Замовником фінансування на предмет даного Договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях21 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Первинне (мобільне) укриття (серія «БАСТІОН»)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 21.09.2026
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд. 33-39
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАЛЬМІУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45842134
-
Контактна особа:
Сандирєв Данило Леонідович 0504705585
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гончаренка Михайла, 13-А, прим. 46-47
Ціна пропозиції
4 150 167.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 17:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f5b1e315dbf4708b9bcec9cfba00219
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-012928-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КАЛЬМІУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45842134
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Гончаренка Михайла, 13-А, прим. 46-47
Номер договору:
66
Сума договору:
4 150 167.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 458 472.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Первинне (мобільне) укриття (серія «БАСТІОН»): 3 458 472.50000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний