• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Якуба Коласа, 29 у місті Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

63 025 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
27
сек
Гарантія - 315 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a2891b9980fe4a398c652fbf43a6054d
Внутрішній номер закупівлі: 30301576
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012914-a   
Замовник: Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ"
Контактна особа: Костянтин Доценко +380445900265 zakupivli.ukb@gmail.com http://investbud.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 63 025 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:02 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:02 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:02 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 025 000.00 «Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Якуба Коласа, 29 у місті Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)