-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012905-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
281 085.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
25
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
45105f532e1c448fbcb288bc1e0981ff
Внутрішній номер закупівлі:
30301566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012905-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кузнєцова +380992213435 olha.kuznyetsova@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
281 085.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:01 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:01 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:01 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 085.00 ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ