-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Медична в м. Покров Дніпропетровської області»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012833-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
550 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
42
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f7bc3b00c4df4beba27dfeda50026a67
Внутрішній номер закупівлі:
30301493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012833-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34611037
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, м. Покров, вул. Центральна, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Брітенков Ігор Володимирович +380566743001 sneider88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:56 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 «Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Медична в м. Покров Дніпропетровської області»