-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012802-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 01:00)
458 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
48
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a4c329bf13084064aff730f2856010c1
Внутрішній номер закупівлі:
30301466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012802-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
458 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:51 - 20.09.2026 01:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴458 800.00 ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024-2023: 35911 інфузійний/ін'єкційний порт, що імплантують; 17701 набір для внутрішньовенного введення з голкою з бічним отвором; 12170 — набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань)