-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумулятор для дрона RacePow 10000mAh 8S 30.4V 100C XT90S (10000mAh-8S-100C)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012763-a
Завершена
262 650.00
UAH з ПДВ
Номер:
b1fa6aaf7323466bb6793e5d8c0219c7
Внутрішній номер закупівлі:
30301451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012763-a
Замовник:
Військова частина А 4349
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632387
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
262 650.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор для дрона RacePow 10000mAh 8S 30.4V 100C XT90S (10000mAh-8S-100C)
Кількість
50 штука
Період постачання
до 28.08.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
262 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 16:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c9040acd6b54d289ba435f76b9085a6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-012763-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
26-288
Сума договору:
262 650.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
218 875.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Акумулятор для дрона RacePow 10000mAh 8S 30.4V 100C XT90S (10000mAh-8S-100C): 5 253.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 16:29
Статус:
Підписаний