• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування (Київецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Завершена

1 143 910.00 UAH без ПДВ
Номер: 00c75f752b8b4ee8a44c08299c1e29f5
Внутрішній номер закупівлі: 30301444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012780-a   
Замовник: Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Проців Роман Іванович +380973398189 rozv.osk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 143 910.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за кодом ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Київецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 3577 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів за кодом ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Київецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 11169 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гладій Оксана Петрівна
Ціна пропозиції 1 143 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 16:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7667d256c1d3425398f12d5a267b1949
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-012780-a-a1
Постачальник: ФОП Гладій Оксана Петрівна
Номер договору: 27
Сума договору: 1 143 910.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_Київець(27)_compressed (1).pdf