• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Ентузіастів,41 у м. Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

25 250 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
42
хв
02
сек
Гарантія - 126 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2dc0f127c0514bd78e91ff0823b697c1
Внутрішній номер закупівлі: 30301277
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012607-a   
Замовник: Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ"
Контактна особа: Костянтин Доценко +380445900265 zakupivli.ukb@gmail.com http://investbud.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 25 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:36 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:36 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:36 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 250 000.00 «Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Ентузіастів,41 у м. Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)