-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стрічки індикаторні для парового та формальдегідного стерилізатора)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012587-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 10:00)
76 700.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
04
год
34
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
fa4c1f1ae4d24197ae494ecaa31c9b16
Внутрішній номер закупівлі:
30301266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012587-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Національний інститут раку"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011976
-
Адреса:
03032, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Здановської Юлії, 33/43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Оскольський +380506421030 eduard.oskolskyy@unci.org.ua https://unci.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:35 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 700.00 Стрічки індикаторні для парового та формальдегідного стерилізатора