-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти – Бензин А-95 у талонах; Дизельне паливо у талонах
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012440-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
373 166.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
42
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cfdb70bc92db4d85b3464081d9fc3853
Внутрішній номер закупівлі:
30301106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012440-a
Замовник:
НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061978
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Захисників України, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ксенія Борисович +380977697578 borisovichkseniya77@gmail.com https://ns-mrada.cg.gov.ua/index.php?id=11551&tp=1
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
373 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:24 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:24 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:24 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴373 166.67 09130000-9 Нафта і дистиляти – Бензин А-95 у талонах; Дизельне паливо у талонах