• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мило

Завершена

196 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 677e75232768472794556464fcc0a42a
Внутрішній номер закупівлі: 30300875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012209-a   
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Дубаневич Юрій Олександрович 380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 196 800.00 UAH з ПДВ
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мило
Код ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи
Кількість 3280 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Київська область, Київ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛВЕЛ"
Ціна пропозиції 196 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 16:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6fec904e406a4bc69e11d01521a0ed14
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-012209-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛВЕЛ"
Номер договору: ЦРЕКМ/В-26095
Сума договору: 196 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 164 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 04.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування мило.pdf