-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження та периметральної сигналізації на об'єкті №7 АТ "Укртрансгаз" (Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011877-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
18 463 625.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
19
год
26
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
286b9acec23e4f0fa630008787bbf8b6
Внутрішній номер закупівлі:
30300561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011877-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Недял Дмитро Анатолійович 380444612251 nedial-da@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
18 463 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:55 - 21.09.2026 14:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 463 625.00 Будівництво системи відеоспостереження та периметральної сигналізації на об'єкті №7 АТ "Укртрансгаз" (Будівельні роботи та поточний ремонт)