-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Загальний легковий універсал Subaru Outback
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011765-a
П Р О Т О К О Л Ь Н Е Р І Ш Е Н Н Я 04.09.2026 м. Львів № 1 Про застосування переговорної процедури закупівлі (скороченої) та намір укласти договір і подальша публікація інформації Фахівець з публічних закупівель ЛКП "РАТУША-СЕРВІС" - уповноважена особа Дуда Ігор Іванович, розглянув наступне(і) питання: ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 1. Застосування переговорної процедури закупівлі(скороченої) загального легкового універсалу Subaru Outback. 2. Питання наміру укласти договір та оприлюднення інформації у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 №1178 зі змінами (далі – Особливості). РОЗГЛЯД ПИТАНЬ: 1. Уповноваженою особою розглянуто можливість застосування переговорної процедури закупівлі (скороченої) загального легкового універсалу Subaru Outback. Розглянута можливість застосування ч.1 п.п. 3 п.13 Особливостей. Переговорна процедура закупівлі (скорочена) , відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі, застосовується замовником як виняток у разі: 3) коли в замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, які унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: виникнення обставин, пов’язаних із негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій або збройної агресії Російської Федерації проти України. На підставі отриманого листа від військової частини, номер якої з питань безпеки буде приховано, та рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 28.08.2026року №806, номер військової частини з питань безпеки буде приховано, прийнято рішення про проведення переговорної процедури закупівлі загального легкового універсалу Subaru Outback, рік випуску 2014, вартістю 603920,00 грн без ПДВ в громадянки Рушинець Тетяни Миколаївни, на підставі ч.1 п.п. 3 п.13 Особливостей, для забезпечення ефективного виконання бойових завдань з оборони держави та сумлінного виконання військового обов’язку для подальшої передачі автомобіля відповідній військовій частині. 2. На підставі вище викладеного, вирішено прийняти рішення про намір укласти договір з громадянкою Рушинець Тетяною Миколаївною на придбання загального легкового універсалу Subaru Outback, рік випуску 2014, вартістю 603920,00 грн без ПДВ для подальшної передачі автомобіля відповідній військовій частині на підставі ч.1 п.п. 3 п.13 Особливостей, для забезпечення ефективного виконання бойових завдань з оборони держави та сумлінного виконання військового обов’язку. Відповідно до ст. 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Законом з урахуванням Особливостей, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю - протягом одного дня з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі. Враховуючи вищенаведене, вирішено оприлюднити, у встановленому цим же Законом порядку, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (протокольне рішення). РІШЕННЯ: 1. Застосувати переговорну процедуру закупівлі (скорочену) на підставі ч.1 п.п. 3 п.13 Особливостей на придбання загального легкового універсалу Subaru Outback, рік випуску 2014, вартістю 603920,00 грн без ПДВ . 2. Прийняти рішення про намір укласти договір з громадянкою Рушинець Тетяною Миколаївною на придбання загального легкового універсалу Subaru Outback, рік випуску 2014, вартістю 603920,00 грн без ПДВ 3.Оприлюднити, у встановленому Законом з урахуванням Особливостей порядку, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (протокольне рішення). Уповноважена особа Ігор Дуда
-
Код ЄДРПОУ:
23949155
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1,326
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 920.00 Загальний легковий універсал Subaru Outback