• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор газів крові та електролітів (код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори); код НК 024:2023:56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro ; код НК 031:2024:W0201040102 АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ – З ДОДАТКОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ (pH, pO2, pCO2, гематокрит + метаболіти + електроліти, параметри CO-оксиметра і параметри коагуляції)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 15:47)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 15:47)

304 702.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
12
год
47
хв
44
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4c6dd6fd67e946798dc38b04105ba837
Внутрішній номер закупівлі: 30300459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011763-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 304 702.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:51 - 20.09.2026 15:47
Період оскарження: 04.09.2026 15:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴304 702.00 Аналізатор газів крові та електролітів (код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори); код НК 024:2023:56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro ; код НК 031:2024:W0201040102 АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ – З ДОДАТКОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ (pH, pO2, pCO2, гематокрит + метаболіти + електроліти, параметри CO-оксиметра і параметри коагуляції)