• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 235 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ботанічна, 25А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50089

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)

1 951 458.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
18
год
34
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 631936a1dcea43e582b316fe0e1f64ad
Внутрішній номер закупівлі: 30300453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011776-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Контактна особа: Локтіонова Олена +380684859919 irmzakupka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 951 458.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 15:51 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 15:51 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 15:51 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 951 458.00 Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 235 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ботанічна, 25А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50089