-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу, код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011571-a
Завершена
799 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
61ed9d49634d497a97df0cd15e240fd8
Внутрішній номер закупівлі:
30300254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011571-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Інна Абальмасова +380442381577 inna.abalmasova@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 (зі змінами) (далі – Указ) термін дії воєнного стану встановлено до 31 жовтня 2026 року до 5.30.
Статтею 4 Указу № 64/2022 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом (далі - Особливості), визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання коли існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності.
Відповідно до службової записки відповідального структурного підрозділу МЗС (Управління цифрової трансформації) від №914/07-931-67862-ВН від 11.06.2026 існує потреба у закупівлі «Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу». Потреба полягає у необхідності забезпечення електронного документообігу в МЗС, зокрема в технічній підтримці раніше придбаного МЗС програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу, а також забезпеченні його належної працездатності, оновлень програмного забезпечення, консультування.
Згідно зі статтею 8 Закону України «Про авторське право і суміжні права» комп’ютерні програми та бази даних є об’єктами авторського права.
Відповідно до Рішення Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 30.06.2011 № 1578 майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення АСКОД WEB» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 30.06.2011 р. № 38912, виданого Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «Система електронного документообігу АСКОД. Програмне забезпечення АСКОД Корпоративний» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 12.12.2023 р. №121876, видане Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АСКОД Керівник» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 25.02.2019 р. №86328, видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АСКОД АРМ Керівника» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від 09.03.2016 р. №64378, видане Державною службою інтелектуальної власності України, авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АСКОД Електронний архів» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Рішення Державної служби інтелектуальної власності України про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 03.04.2014р. №2442 авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АСКОД Конструктор форм і модулів» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до Рішення Державної служби інтелектуальної власності України про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір від 03.04.2014р. №2441 авторські майнові права інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АСКОД Конструктор маршрутів» належать АТ «ІнфоПлюс».
Відповідно до статті 15 Закону України «Про авторське право і суміжні права» Акціонерному товариству «ІнфоПлюс» належать виключно майнові права на первинні коди програмного забезпечення системи електронного документообігу АСКОД, на основі якого створено СЕД. У разі надання послуг з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу виконавцем може бути лише власник кодів цього програмного забезпечення.
Цивільний Кодекс України (ст. 431) визначає наслідки порушення права інтелектуальної власності, в т. ч. невизнання цього права чи посягання на нього, що тягне за собою відповідальність, встановлену цим Кодексом.
Очікувана вартість закупівлі визначена з урахуванням вимог Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», шляхом розрахунку очікуваної вартості послуг на підставі закупівельних цін попередніх закупівель та з урахуванням бюджетного призначення на 2026 рік на дану закупівлю.
Очікувана вартість:
799 992.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16400836
-
Контактна особа:
+380445851667
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО будинок 4А
Ціна пропозиції
799 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc7ad54515fe4e0b8a2a7fdb756e5e59
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-011571-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16400836
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО будинок 4А
Номер договору:
914/156-2026
Сума договору:
799 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
666 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний