-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Причеп двовісний (ДК 021:2015 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011365-a
Планова закупівля на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” із змінами. Згідно Довідки змін до Кошторису 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2026 рік за КПКВ 1006280 №68 від 20.08.2026 року. Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 вересня 2020 року №3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель” Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмета(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі.Рапорт та службова записка Гарника С. В. № Р-1872/47-71 від 04.09.2026. Мова тендерної пропозиції учасників - українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
38328929
-
Адреса:
21003, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СЛАВЕТНА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴570 718.75 Причеп двовісний (ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)